Betegápoló Irgalmasrend Budai Irgalmasrendi Kórház

Főigazgató
Telefonszám, mellék
Leírás

A Budai Irgalmasrendi Kórház az Irgalmasrend legnagyobb hazai intézménye. Vácott és Pécsett elsősorban krónikus, felnőtt hospice és ápolási osztályokkal segít a rászoruló betegeken, míg a budapesti intézményben poliklinika-jellegű az ellátás. A kórházban dolgozó összes gyógyító- és ápolószemélyzet, valamint az őket segítő további munkatársak és az intézményben folyó munkát összefogó menedzsment küldetése, hogy integrált, holisztikus látásmóddal test, lélek és szellem szükségét egyszerre figyelembe véve gyógyítson és ápoljon. Az intézményben közel ezer különböző képesítéssel rendelkező orvos és szakdolgozó, speciális Lelkigondozó Szolgálat, valamint önkéntes segítők dolgoznak betegeink gyógyulásáért.

Bővebb információ: http://www.irgalmasrend.hu/site/budapest/rolunk